Beyaz Eşya Tamiri

Çanakkale Beyaz Eşya Bakımı, Onarımı ve Tamiri

Çanakkale Teknik Servis, Beyaz eşya tamiri içerisinde en iyi Beyaz Eşya Servisi olma hedefi ile uzun yıllardan beri çalışmalarını şekillendiren Çanakkale Teknik Servis, hizmetlerini müşteri memnuniyetini maksimum seviyede sağlamayı hedefleyerek gerçekleştirmektedir.

Her Marka Beyaz Eşya Servisi

Çanakkale Beyaz eşya servis hizmetini yerinde ve zamanında gerçekleştirmekteyiz. Başta Bosch, Ariston, Arçelik, Vestel, Profilo, Sıemens, Beko, Simfer, Miele olmak üzere bir çok beyaz eşya markasının özel servis hizmetini Çanakkale ve çevresine sunarız. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak en çok kullanılan beyaz eşyalar arasında yer alır. Tamir, Onarım, Bakım ve Yedek Parça tedarikleri ile ilgili soru görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Beyaz eşya tamircisi taleplerinizde genelde aynı gün servis sağlayabilecek yapıdayız.

Kısa süre içinde sonuç alma ve en iyi hizmeti sunmaya odaklı olarak çalışan teknik ekibimize güvenebilirsiniz. Çünkü bizler başarının her zaman işini en iyi yapan kişilerden geleceğine inandığımız için teknik servis kadrosuna işini en iyi yapan arkadaşlarımızı koyduk. Böylece bu durum bizim müşteri memnuniyetimizi arttırarak firmaya ilişkin olumlu yorumların meydana gelmesini sağlamıştır.

Her mutlu müşteri bir diğer mutlu müşteriyi getirir prensibiyle çalışan firmamız her marka beyaz eşya tamircisi hizmeti vermeye devam etmektedir… Sizler de mutlu müşteri olmak istiyorsanız biz hazır bir durumda sizleri beklemekteyiz…

Call Now ButtonHEMEN ARA