Çanakkale Klima Servisi

Çanakkale Klima Bakımı, Onarımı ve Tamiri​

Çanakkale Klima Servisi içerisinde en iyi Klima Servis olma hedefi ile uzun yıllardan beri çalışmalarını şekillendiren Çanakkale Teknik Servis, hizmetlerini müşteri memnuniyetini maksimum seviyede sağlamayı hedefleyerek gerçekleştirmektedir. Klima teknik arıza, bakım, onarım ve motajı için Çanakkale, Biga, Çan, Ezine, Gelibolu, Lapseki, Bayramiç 7/24 en yakın teknik servis!

Klima Bakımı

Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda bir kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir.

Klima Montajı

Klima montajı önemli bir unsurdur. Klimalarınızın yanlış yapılan montaj işlemleri birçok problemleri ve rahatsızlıkları da peşinde getirmektedir.Klimanızın doğru yere monte edilmesi yüksek önem taşımaktadır. Samsung, Beko, Arçelik ve diğer markaların teknik bakımları yapılmaktadır.Yanlış yere monte edilen cihazınızdan istediğiniz verimi bazen hiç alamazken bazen çok yüksek enerji sarfiyatıyla karşılaşabilirsiniz.

Klima Teknik Servisi

Yıllardır ısıtma ve soğutma sektöründe siz değerli müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duyan Çanakkale Klima Servisi her türlü klima arıza ve bakım hizmetlerinde yanınızdadır.
Klimanız gerek bulundukları konum ile gerekse değişik mevsim şartlarına maruz kalmaları sebebi ile klimalarda bazı hasarlar oluşabilmektedir. Cihazın ısı transfer bölümünde meydana gelebilecek hasar ve kirlenmeler, klima cihazınızın performansını önemli derecede etkilemektedir. Bu sorunun ortadan kalkması için klima cihazınıza senede bir defa Çanakkale yetkili klima servisi periyodik klima bakımı yapılması gerekmektedir.

Call Now ButtonHEMEN ARA